Już otwarte!

Już otwarty jedyny w Koninie park trampolin.

Nasz obiekt to powierzchnia szczęścia i beztroski. Trampolandia jest idealnym miejscem nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Oderwij swoje dziecko od komputera i daj mu trochę wysiłku fizycznego! To niepowtarzalna okazja do tego, aby wspaniale spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi, ale także pokonać bariery dotyczące grawitacji! Tylko u nas Wasze marzenia o lataniu mogą się spełnić! Gwarantujemy Wam genialną zabawę, bezpieczeństwo oraz najlepszych trenerów. W ramach wejściówki, każdy użytkownik może skorzystać ze wszystkich atrakcji, znajdujących się w parku. Nie ograniczamy się jedynie do indywidualnych wejść w godzinach otwarcia parku. Oferujemy także możliwość zorganizowania u nas imprez okolicznościowych, np. przyjęcia urodzinowego, wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, spotkań firmowych, a nawet sesji zdjęciowych.

Oferujemy 22 pola trampolinowe, w tym ścieżkę akrobatyczną, 2 baseny z gąbkami, wprost idealne do robienia salt. Jedno pole trampolinowe do koszykówki, 8 pól, stanowiących boisko do zbijaka (dodgeball) oraz wąską kładkę do "walki z przeciwnikiem :)" i makarony z gąbki.

W obiekcie znajduje się także salka eventowa, przeznaczoną do organizowania przyjęć grupowych.

W każdej chwili można skorzystać z naszej kawiarni. Oferujemy świeżo mieloną kawę oraz słodki bufet. A dla spragnionych mamy napoje i wodę z lodówki.

W Trampolandii stawiamy na wygodę! U nas dres to jedyny możliwy outfit do zaakceptowania!

Wpadnij do nas i poskacz w Trampolandii!